Kviečiame į sąskrydį!

ASOCIACIJA “METALO IEŠKIKLIŲ NAUDOTOJŲ KLUBAS“ KVIEČIA LIETUVOS IEŠKOTOJUS

2015 M. BIRŽELIO 27 – 28 D. Į SĄSKRYDĮ SARGELIŲ KM., PAGOJUKŲ SEN., RASEINIŲ R. SAV.

Jūsų lauks vieta palapinėms, automobilių parkavimui, laužavietė su malkomis, paruoštas pramoginėms paieškoms laukas ir ieškotojų rungtys. Laimėtojai bus apdovanoti IĮ „TESORA“ įsteigtais prizais. Po pramogų, diskutuosime ieškotojams aktuliais klausimais.

PROGRAMA*:
2015 m. birželio 27 d. (šeštadienis)
9:00 – 11:00 dalyvių susirinkimas, registracija į rungtis, pasiruošimas paieškoms
11:00 – 15:00 paieškos ir rungtys, prizų įteikimas
Nuo 16:00 diskusija, vakaronė prie laužo

2015 m. birželio 28 d. (sekmadienis)
Nuo 9:00 teritorijos tvarkymas, atsisveikinimas, sąskrydžio uždarymas

• Sąskrydis vyks privačioje teritorijoje su savininkų leidimu. Paieškoms numatytai teritorijai netaikomi jokie paveldosauginiai reikalavimai.
• Apie sąskrydį informuotas Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos. Sudalyvauti renginyje ir diskusijose pakviesti KPD atstovai, archeologai ir žurnalistai, jų atsakymo dėl dalyvavimo dar negavome.
• Visus sąskrydžio metu atsitiktinai rastus radinius, galinčius turėti kultūrinę vertę, surinksime ir perduosime Kultūros paveldo departamentui.
• Prašome nusprendusių sudalyvauti parašyti mums laišką su informacija kiek žmonių ir iš kurio miesto atvyksta, adresu – sargeliai@gmail.com , kad mes galėtume įvertinti dalyvių skaičių.
• Visų atvykstančiųjų prašome pasirūpinti: gera nuotaika; apranga pagal oro sąlygas; palapinėmis (tiem kas nakvos); maistu ir gėrimais pagal savo poreikius; sudedamomis kėdutėmis, kilimėliais arba kažkuo panašiu atsisėdimui; ieškikliai pageidautini, bet neprivalomi 🙂
• Kiekvieno pilnamečio sąskrydžio dalyvio prašysime paaukoti po 2 eurus, visa surinkta suma bus skirta sąskrydžiui vietą bei sąlygas suteikusiems ūkininkams.
• Nepilnamečiai sąskrydyje gali dalyvauti tik su pilnamečiu globėju.
__________________________________________

*Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus bei oro sąlygų programa gali būti koreguojama, bet pats renginys įvyks bet kuriuo atveju.

2 komentarai Kviečiame į sąskrydį!

  • Kristian  sako:

    Sveiki,ar yra butina isankstine registracija i saskrydi ? aciu uz informacija

  • to Kristian  sako:

    Labas Kristian,

    Išankstinė registracija nėra būtina, bet pageidautina, kad galėtume planuoti dalyvių skaičių.

Palikite atsiliepimą

Galite naudoti šias HTML žymes ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Suskaičiuokite, kad galėtumėte išsiųsti!